FAQ

 

Emojum uygulamasını indirdim ancak klavyeyi yükleyemedim! 

Apple'ın son çıkarttığı güncellemeyi (iOS 10'u) hala yapmadiysaniz işiniz biraz daha kolay. Emojum uygulamasını açıyorsunuz, Klavye Yükle düğmesine bastıktan sonra > Yeni Klavye Ekle > Emojum'a basıyorsunuz. Ardından Emojum'u seçip Tam Erişime İzin Ver'i açıyorsunuz. 

iOS 10'u yüklediyseniz Emojum uygulamasını açıyorsunuz, Klavye Yükle düğmesine bastıktan sonra Ayarlar > Genel > Klavye > Klavyeler > Yeni Klavye Ekle > Emojum'a basıyorsunuz. Ardından Emojum'u seçip Tam Erişime İzin Ver'i açıyorsunuz. 

Emojum klavyesine ulaşamıyorum nerede bu klavye? 

Emojum'u yüklediğinizden eminseniz, mesajlaşma yaptığınız her hangi bir uygulamayı açtığınızda, klavyenizın en alt satırındaki dünya ikonuna, karşınıza Emojum çıkana kadar basınız. Eğer Emojum listenizdeki dışardan yüklediğiniz tek klavyeyse bir kere basmanız yetecektir. 

 

Emojum WhatsApp, Facebook Messenger ve Google Hangouts gibi uygulamalarda çalışır mı?

Evet! Emojum, yukarıdakiler dahil bir çok mesajlaşma uygulamasında çalışıyor.  

Neden Tam Erişime İzin Ver'i açmak zorundayım?

Emojilerin hepsini klavyenin içinde barındırmak uygulamanın boyutunu oldukça arttıracağı ve performansını düşüreceği için, klavye içeriğini internet üzerinden sağlıyor. Bu işlemi gerçekleştirebilmesi de Tam Erişime İzin Ver'i açtığınızda mümkün oluyor.

Tam Erişime İzin Ver'i açtğınızda Apple'ın sunduğu uyarının bir az düşündürücü olabileceğinin farkındayız. Bakınca bize bile biraz korkunç geliyor ancak korkacak bir sey yok, bu Apple'ın sonradan yüklenen klavyeler için yarattığı standart bir uyarı mesajı. 

Emojum olarak bizim sizin telefonunuzla yaptğınız yazışmaları, aldığınız yada gönderdiğiniz measjları görmemiz yada takip etmemiz mümkün değil. İçiniz rahat muhabbetiniz bol olsun.

Şifremi kaybettim nasıl yenileyebilirim?

Emojum'un taşıyıcı uygulamasını açtığın 'GİRİŞ YAP' düğmesinin altındaki 'Şifremi unuttum!'a bastığınızda emailinize yeni şifrenizi gönderilmiş olacaktır.

Bir kullanıcı hesabını nasıl silebilir?

Hesabınızın silinmesini istediğinizde lutfen hello@emojum.com'a bu talebinizi belirten bir email atın.

Emojum'un Android versiyonu var mı?

Planlarımız dahilinde olmakla beraber şu an Emojum sadece iPhone kullanıcılarına açık bir uygulama.